Stomatologia

Świadczymy usługi stomatologiczne w zakresie:

Na wizytę zapraszają:

 • Stomatolog przyjmuje w Szczecinie w Uni-Med

  Gabinet stomatologiczny w Szczecinie zaprasza pacjentów na profesjonalne leczenie zębów oraz okolic przyzębia. Dr n. med. Marta Gałęska i lek. stom. Radosław Bubieło zapraszają po pomoc dentystyczną. O doświadczeniu zawodowym dwójki stomatologów pracujących w naszym gabinecie, mogą świadczyć lata praktyki.

  Oboje biorą udział w wielu konferencjach naukowych poświęconych tematyce zdrowotnej, nie tylko na szczeblu krajowym, ale i na arenie międzynarodowej. Naszymi pacjentami są ludzie w różnym wieku. Zajmujemy się pedodoncją czyli stomatologią najmłodszych oraz osobom starszym oferujemy wykonanie protez zębowych.

 • Medycyna estetyczna w Uni-Med

  Dr n. med. Marta Gałęska przeprowadza zabiegi pozwalające na poprawę urody. Skutecznie przeprowadzony zabieg może zdecydowanie poprawić Państwa pewność siebie, a co za tym idzie dobre samopoczucie. W naszej palecie usług znajdziecie miedzy innymi: wypełnianie bruzd twarzy, odmładzanie okolicy oka, nawilżanie i ujędrnianie ust.

  Przeprowadzamy także zabiegi z użyciem osocza bogato płytkowego, lipolizę inekcyjną, leczenie nadpotliwości, likwidację zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz korekcję uśmiechu dziąsłowego. Wszystkie zabiegi jakie przeprowadzamy są w 100 % bezpiecznie oraz prawie bezbolesne.

 • Pomoc w problemach z układem moczowym

  Lekarz urolog Marcin Gałęski zaprasza na konsultacje i specjalistyczne leczenie przypadłości urologicznych. Jeżeli uskarżają się Państwo na nietrzymanie moczu lub ból przy jego oddawaniu, jeżeli zaobserwujecie zmiany w jego barwie lub na przykład zmiany w częstotliwości jego oddawania należy niezwłocznie zgłosić się do specjalisty urologa.

  Poddając się badaniom, lekarz będzie w stanie określić przyczynę dolegliwości. Sam przebieg badań, może nie należeć do najprzyjemniejszych, jednak jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Obecnie najwięcej pacjentów urologa stanowią mężczyźni. Przestaje to jednak być regułą, coraz więcej kobiet skarży się na problemy tej natury.