Lek. med. Marcin Gałęski

Specjalista urolog

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista urolog. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Wykonuje operacje z zakresu onkologii urologicznej np. radykalna prostatektomia laparoskopowa, nefrektomia oraz endoskopowe leczenie kamicy moczowej. Specjalizuje się w temacie neurourologii, badań urodynamicznych i leczeniu nietrzymania moczu. Uczestnik wielu kongresów i konferencji w kraju i za granicą, współautor licznych publikacji i wystąpień naukowych.

Usługi i leczenie:

 • Stomatologia Szczecin szereg zabiegów dentystycznych

  Wykonujemy szereg profesjonalnych zabiegów stomatologicznych dla naszych pacjentów. Od okresowych przeglądów, poprzez specjalistyczne leczenie np. kanałowe, aż po wstawianie implantów. Zapewniamy też stałą opiekę już po wykonaniu zabiegu. Przyjmujący u nas dentyści posiadają wysokie kwalifikacje do wykonywania zawodu.

  Wszystkie zabiegi okazują się być prawie, że bezbolesne, bezpieczne i sterylne. Możemy zagwarantować, że efekt będzie dla Państwa zadowalający. Leczymy wiele, różnych chorób zębów. Oprócz leczenia oferujemy wstawianie protez, mostów i implantów zębowych. Wszystko dla zapewnienia jak najlepszego efektu zdrowych i mocnych zębów.

 • Medycyna estetyczna profesjonalna korekta urody

  Dr n. me. Marta Gałęska i gabinet Uni-Med w Szczecinie prowadzi dla swoich pacjentów, wiele zabiegów medycyny estetycznej, które wyraźnie poprawiają wygląd zewnętrzny. Wszystkie są bezinwazyjne, bezpieczne i sterylne. Tylko zabiegi wykonane przez profesjonalistę w odpowiednich warunkach gwarantują sukces.

  Jeżeli nie jesteście Państwo do końca zadowoleni z niedociągnięć jakie dostrzegacie w swoim wyglądzie, to polecamy się do poprawianie urody w gabinecie Uni-Med. w Szczecinie. Wykwalifikowana lekarz medycyny estetycznej z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie na dręczący Państwa problem.

 • Urologia pomagamy w przypadku wielu chorób

  Gabinet urologiczny Uni-Med Szczecin i przyjmujący w nim lekarz med. Marcin Gałęski zaprasza wszystkich pacjentów, uskarżających się na problemy z układem moczowo-płciowym. Udzieli on konsultacji dotyczących wielu schorzeń z tym układem związanych oraz zaproponuje odpowiednie leczenie i profilaktykę.

  Podejmujemy się leczenia takich chorób jak te związane z nerkami i moczowodami, pęcherzem, gruczołem krokowym, jądrami i moszną, itp. Oferujemy pomoc przy tak często występujący schorzeniu jak stulejka. Specjalistyczne porady jej dotyczące oraz wykonywanie zabiegów, pozwalające pozbyć się problemu.