Urologia

Konsultacje i porady specjalistyczne obejmują m.in.:

Diagnostyka układu moczowego

Zabiegi

Na wizytę zaprasza:

Lek. med. Marcin Gałęski specjalista urolog

 • Stomatolog przyjmuje w Szczecinie w Uni-Med

  Gabinet stomatologiczny w Szczecinie zaprasza pacjentów na profesjonalne leczenie zębów oraz okolic przyzębia. Dr n. med. Marta Gałęska i lek. stom. Radosław Bubieło zapraszają po pomoc dentystyczną. O doświadczeniu zawodowym dwójki stomatologów pracujących w naszym gabinecie, mogą świadczyć lata praktyki.

  Oboje biorą udział w wielu konferencjach naukowych poświęconych tematyce zdrowotnej, nie tylko na szczeblu krajowym, ale i na arenie międzynarodowej. Naszymi pacjentami są ludzie w różnym wieku. Zajmujemy się pedodoncją czyli stomatologią najmłodszych oraz osobom starszym oferujemy wykonanie protez zębowych.

 • Medycyna estetyczna w Uni-Med

  Dr n. med. Marta Gałęska przeprowadza zabiegi pozwalające na poprawę urody. Skutecznie przeprowadzony zabieg może zdecydowanie poprawić Państwa pewność siebie, a co za tym idzie dobre samopoczucie. W naszej palecie usług znajdziecie miedzy innymi: wypełnianie bruzd twarzy, odmładzanie okolicy oka, nawilżanie i ujędrnianie ust.

  Przeprowadzamy także zabiegi z użyciem osocza bogato płytkowego, lipolizę inekcyjną, leczenie nadpotliwości, likwidację zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz korekcję uśmiechu dziąsłowego. Wszystkie zabiegi jakie przeprowadzamy są w 100 % bezpiecznie oraz prawie bezbolesne.

 • Pomoc w problemach z układem moczowym

  Lekarz urolog Marcin Gałęski zaprasza na konsultacje i specjalistyczne leczenie przypadłości urologicznych. Jeżeli uskarżają się Państwo na nietrzymanie moczu lub ból przy jego oddawaniu, jeżeli zaobserwujecie zmiany w jego barwie lub na przykład zmiany w częstotliwości jego oddawania należy niezwłocznie zgłosić się do specjalisty urologa.

  Poddając się badaniom, lekarz będzie w stanie określić przyczynę dolegliwości. Sam przebieg badań, może nie należeć do najprzyjemniejszych, jednak jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Obecnie najwięcej pacjentów urologa stanowią mężczyźni. Przestaje to jednak być regułą, coraz więcej kobiet skarży się na problemy tej natury.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.