Powiększanie i modelowanie ust

Skuteczny sposób na pełne usta

Piękne, pełne, jędrne, o doskonałych proporcjach i kształcie usta są atrybutem naszej atrakcyjności. Powiększanie ust aktualnie należy do najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu na całym świecie. Zabieg ten może być wykonywany niezależnie od wieku pacjenta. Jest bardzo szybki i nie wymaga specjalnego przygotowania, może być przeprowadzany nawet w przerwie na lunch.

Efekt, który widać od razu

Rezultaty powiększania ust widoczne są od razu po zabiegu, który jest bezpieczny i prawie bezbolesny. Efekty są zdumiewające. Usta są miękkie i nawilżone. Znikają wokół nich drobne zmarszczki, dzięki czemu możliwy jest do osiągnięcia również efekt odmłodzenia twarzy.

Wskazania:

 • korekta konturu
 • poprawa symetrii ust- asymetria
 • podniesienie kącików ust
 • zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej
 • poprawa kolorystyki ust
 • utrata jędrności

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • laktacja
 • infekcje skórne w okolicach ust
 • opryszczka
 • blizny znajdujące się w obrębie ust

Po zabiegu

Efekt bardziej uwydatnionych i powiększonych ust widoczny jest natychmiast . U niektórych pacjentóww miejscu iniekcjimoże wystąpić siniak lub opuchlizna. Po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, opalania się, korzystania z sauny, łaźni parowej czy kriokomory.

 • Wampirzy lifting – zabieg nie powodujący reakcji uczuleniowych

  Mimo odstraszającej nazwy jest jeden z najbezpieczniejszych zabiegów w dziedzinie medycyny estetycznej, gdyż charakteryzuje się 100% biokompatybilnością i całkowitą neutralnością immunologiczną. Dzięki temu oferowany w Naszych specjalistycznych gabinetach lekarskich Uni-Med w Szczecinie zabieg zwany wampirzy lifting cechuje wysoka skuteczność.

  Ponieważ preparat przygotowywany jest z własnej krwi Pacjenta, zabieg kuracji odmładzającej przebiega w sposób całkowicie naturalny, a dzięki wysokiej zawartości w przygotowanym preparacie substancji stymulujących procesy naprawcze, skóra staje się znacznie bardziej napięta i elastyczna, bardziej nawilżona, a co za tym idzie znacznie młodsza.

 • Zabiegi likwidujące worki pod oczyma w Szczecinie

  Jednym z miejsc na twarzy, gdzie najszybciej widoczne są objawy starzenia się jest skóra wokół oczu. Z biegiem lat tu właśnie pojawiają się pierwsze oznaki starości, takie jak na przykład zmarszczki mimiczne, tak zwane kurze łapki, worki, cienie i opuchnięcia pod oczyma, czy też przebarwienia skóry wokół nich. W efekcie nadaje to twarzy poszarzały, zmęczony i smutny wygląd.

  Aby powstrzymać i zniwelować te zmiany, niekorzystnie wpływające na ogólny wygląd całej twarzy, Nasze gabinety lekarskie w Szczecinie oferują szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które odmładzają i regenerują skórę wokół oka, w tym również zabiegi usuwające worki pod oczyma. Zastosowanie odpowiednich preparatów pomaga zredukować cienie wokół oczu oraz przywraca skórze wokół oczu dawny wygląd.

 • Botoks metodą na skuteczne wygładzanie zmarszczek

  Specjalistyczne gabinety lekarskie Uni-Med w ramach świadczonych usług oferują Pacjentom profesjonalny i skuteczne zabieg wygładzania zmarszczek w Szczecinie. Ten zabieg polegający na wstrzyknięciu botoksu, blokującego połączenia między nerwami i mięśniami przynosi w konsekwencji osłabienie skurczu porażonych mięśni i tym samym ich relaksację i wygładzenie.

  Sam zabieg wykonywany przez naszych doświadczonych specjalistów jest nieinwazyjny i bezbolesny, a jego skutki są bardzo spektakularne i widoczne już kilka dni po aplikacji preparatu. Jednak ze względu tworzenie nowych połączeń nerwowych między nerwami a mięśniami, efekt zastosowania botoksu zaczyna maleć po upływie 3-6 miesięcy. Wtedy można zabieg powtórzyć. 

 • Lipoliza iniekcyjna skuteczna metodą usuwania podwójnego podbródka

  Oprócz zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej gabinety lekarskie Uni-Med w Szczecinie oferują także inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym lipolizę iniekcyjną, czyli usuwanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej za pomocą wstrzyknięcia odpowiedniego preparatu powodującego rozpad komórek tłuszczowych. Można w ten sposób usunąć np. podwójny podbródek.

  Zabieg ten polega na miejscowym wstrzyknięciu za pomocą igły odpowiednio dobranej ilości przygotowanego preparatu do tkanki tłuszczowej pacjenta i trwa zależności od wielkości wybranej części ciała od 5 do 30 minut. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu zabieg należy wykonywać seriami, dobranymi indywidualnie przez lekarza specjalistę, powtarzanymi zwykle w odstępach 2-3 tygodni.