Kontakt

Uni-Med Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne

Milena Trawińska - specjalista ds. Obsługi Pacjenta

ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Telefon:

+48 791 703 900

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

 • Stomatologia Szczecin dr n. med. Marta Gałęska

  Działający w Szczecinie gabinet medyczny Uni-Med oferujący między innymi leczenie stomatologiczne zaprasza wszystkich pacjentów do skorzystania z usług. Nasi dentyści to wykwalifikowany personel. Wykonujemy wiele różnych zabiegów dentystycznych oraz leczenia uzębienia.

  Wstawiamy korony i mosty protetyczne, licówki porcelanowe i kompozytowe, protezy całkowite i szkieletowe. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii stomatologicznej. A także takie czynności jak: leczenie endodontyczne, wszepianie implantów, usuwanie kamienia i osadu.

 • Szczecińskie usługi medycyny estetycznej

  W zakresie medycyny estetycznej usługi świadczy dr n. me. Marta Gałęska, która oferuje wypełnianie bruzd twarzy, odmładzanie okolicy oka, nawilżanie i ujędrnianie ust, powiększanie i modelowanie ust, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, lipoliza iniekcyjna, leczenie nadpotliwości, likwidację zmarszczek, leczenie brusksizmu, itp.

  Dzięki nim możecie Państwo na stałe poprawić swój wygląd, a co za tym idzie poczuć się dużo lepiej.  W razie gdyby naszły Państwa jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie dręczące Państwa pytania oraz pomożemy dobrać odpowiednią metodę leczenia na konkretną przypadłość.

 • Urologia Szczecin pomoc w problemach moczowo -płciowych

  Nasz gabinet medyczny w Szczecinie  oraz przyjmujący w nim lekarz urolog Marcin Gałęski zapraszają pacjentów do skorzystania z usług dotyczących konsultacji i leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego.  Pomagamy leczyć wiele chorób z tym układem związanych. Jedną z najczęściej występujących nieprawidłowości u mężczyzn jest stulejka.

  Może mieć charakter wrodzony lub rzadziej nabyty. Istnieją sposoby leczenia stulejki , jednak nawet po czasie problem może powrócić. Dlatego najskuteczniejsza metodą okazuje się przeprowadzenie zabiegu obrzezania. Usunięcie fałdu skórnego prącia pozwala raz na zawsze pożegnać się z tą dolegliwością.