Galeria

Uni-Med Szczecin - specjalistyczne gabinety lekarskie i stomatologiczne

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych specjalistycznych gabinetów lekarskich i dentystycznych Uni-Med w Szczecinie. Możemy Państwu zaoferować kompleksową opiekę stomatologiczną i medyczną oraz specjalistyczne porady i konsultacje u wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów. W naszych gabinetach szczególne znaczenie przywiązujemy do indywidualnego podejścia do pacjenta, a usługi realizujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego i diagnostycznego, w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i stomatologiczną.

 • Stomatologia w Szczecinie, dentyści zapraszają

  Gabinet stomatologiczny Uni-Med w Szczecinie zaprasza do skorzystania z  bogatej oferty usług, dotyczących leczenia uzębienia. Wykonujemy usługi jak protetyka, wstawianie implantów, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, profilaktyka stomatologiczna oraz wybielanie zębów.

  Czynności te przeprowadza dwójka świetnie wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny stomatologicznej. Należą do niej dr n. med. Marta Gałęska i lek.stom. Radosław Bubieło.  Wszystkie z nich odbywają się bezboleśnie, gdyż używamy wyłącznie najnowszego i najlepszej jakości sprzętu pomocniczego.

 • Medycyna estetyczna naprawiamy niedoskonałości urody

  W zakresie poprawy wizerunku wielu pacjentów decyduje się na skorzystanie z usług medycyny estetycznej. Jedną z nich jest pracująca w szczecińskim gabinecie medycznym dr n. med. Marta Gałęska.  Pośród wielu różnych zabiegów możemy wyszczególnić np. wypełnianie bruzd na twarzy, odmłodzenie okolicy oka, nawilżanie i ujędrnianie ust.

  A także powiększanie i modelowanie ust, zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, lipoliza iniekcyjna, leczenie nadpotliwości, likwidację zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz korekcję uśmiechu dziąsłowego. Wszystko po to, aby zapewnić satysfakcję pacjentom.

 • Urolog przyjmujący w Szczecinie poleca się

  Lekarz urolog Marcin Gałęski oferuje swoje usług w gabinecie Uni-Med w Szczecinie. Udzielamy konsultacji i porad urologicznych dotyczących między innymi: chorób nerek i moczowodów, chorób pęcherza moczowego, chorób prostaty, schorzeń napletka – stulejka, leczenia nietrzymania moczu oraz profilaktyki onkologicznej w urologii.

  Z usług diagnostyki oferujemy: USG nerek, pęcherza moczowego, prostaty i jąder, USG przez odbytnicze stercza, USG Doppler.  Zaś z oferowanych zabiegów możemy wyróżnić: operację krótkiego wędzidełka, leczenie stulejki poprzez obrzezanie, wymiana cewnika do pęcherza moczowego, wymiana przetoki nadłonowej oraz przetok nerkowych.