Odmładzanie okolicy oka

Zatrzymanie procesu starzenia

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa dlatego starzeje się najszybciej. Jej wygląd wpływa na ogólny wyraz twarzy. To właśnie tu można zaobserwować pierwsze zmarszczki. Aby zatrzymać ten proces, warto odpowiednio wcześnie wprowadzić dobrze dobrane zabiegi medycyny estetycznej. Zabiegi polecamy wszystkim osobom z bogatą mimiką twarzy. Tym, które zauważyły utrwalone zmarszczki mimiczne - tzw. kurze łapki, jak również w przypadku, gdy skóra pod oczami stała się mniej sprężysta, pojawiły się zagłębienia w okolicy oczodołu, nadając twarzy smutny i zmęczony wygląd.

Wskazania do zabiegu

 • skóra z widocznymi oznakami starzenia w okolicach oczu
 • widoczne zmarszczki, tak zwane „kurze łapki”
 • brak jędrności i nawilżenia skóry wokół oczu, zasinienia, oznaki zmęczenia.
 • spłycenie zmarszczek
 • nawilżenie skóry
 • regeneracja i poprawa elastyczności skóry wokół oczu
 • rozjaśnienie cieni pod oczami
 • zmniejszenie podrażnień spowodowanych przesuszeniem skóry

Wygładzanie zmarszczek mimicznych przy użyciu botoksu

Celem wygładzenia zmarszczek mimicznych zastosować możemy toksynę botulinową. Podanie jej służy relaksacji mięśni. Procedura jest naprawdę szybka i prawie bezbolesna. Polega na kilku ukłuciach cieniutką igłą, porównywalnych do ugryzienia owada. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim, można wrócić do codziennej aktywności.

Podanie toksyny botulinowej zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek czy pogłębianiu już istniejących. Osiągamy efekt zrelaksowanej i naturalnie gładkiej skóry twarzy. Zastosowanie preparatów z kwasem hialuronowym niweluje natomiast oznaki zmęczenia, pomaga zredukować cienie, przywraca młodość, blask i jędrność skóry wokół oczu.

Efekty zabiegu:

 • spłycenie zmarszczek
 • nawilżenie, regeneracja i poprawa elastyczności skóry
 • rozjaśnienie cieni pod oczami
 • zmniejszenie podrażnień spowodowanych przesuszeniem skóry

Nic tak nie odmładza twarzy jak pełne blasku, wypoczęte spojrzenie!

 • Wampirzy lifting – zabieg nie powodujący reakcji uczuleniowych

  Mimo odstraszającej nazwy jest jeden z najbezpieczniejszych zabiegów w dziedzinie medycyny estetycznej, gdyż charakteryzuje się 100% biokompatybilnością i całkowitą neutralnością immunologiczną. Dzięki temu oferowany w Naszych specjalistycznych gabinetach lekarskich Uni-Med w Szczecinie zabieg zwany wampirzy lifting cechuje wysoka skuteczność.

  Ponieważ preparat przygotowywany jest z własnej krwi Pacjenta, zabieg kuracji odmładzającej przebiega w sposób całkowicie naturalny, a dzięki wysokiej zawartości w przygotowanym preparacie substancji stymulujących procesy naprawcze, skóra staje się znacznie bardziej napięta i elastyczna, bardziej nawilżona, a co za tym idzie znacznie młodsza.

 • Zabiegi likwidujące worki pod oczyma w Szczecinie

  Jednym z miejsc na twarzy, gdzie najszybciej widoczne są objawy starzenia się jest skóra wokół oczu. Z biegiem lat tu właśnie pojawiają się pierwsze oznaki starości, takie jak na przykład zmarszczki mimiczne, tak zwane kurze łapki, worki, cienie i opuchnięcia pod oczyma, czy też przebarwienia skóry wokół nich. W efekcie nadaje to twarzy poszarzały, zmęczony i smutny wygląd.

  Aby powstrzymać i zniwelować te zmiany, niekorzystnie wpływające na ogólny wygląd całej twarzy, Nasze gabinety lekarskie w Szczecinie oferują szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które odmładzają i regenerują skórę wokół oka, w tym również zabiegi usuwające worki pod oczyma. Zastosowanie odpowiednich preparatów pomaga zredukować cienie wokół oczu oraz przywraca skórze wokół oczu dawny wygląd.

 • Botoks metodą na skuteczne wygładzanie zmarszczek

  Specjalistyczne gabinety lekarskie Uni-Med w ramach świadczonych usług oferują Pacjentom profesjonalny i skuteczne zabieg wygładzania zmarszczek w Szczecinie. Ten zabieg polegający na wstrzyknięciu botoksu, blokującego połączenia między nerwami i mięśniami przynosi w konsekwencji osłabienie skurczu porażonych mięśni i tym samym ich relaksację i wygładzenie.

  Sam zabieg wykonywany przez naszych doświadczonych specjalistów jest nieinwazyjny i bezbolesny, a jego skutki są bardzo spektakularne i widoczne już kilka dni po aplikacji preparatu. Jednak ze względu tworzenie nowych połączeń nerwowych między nerwami a mięśniami, efekt zastosowania botoksu zaczyna maleć po upływie 3-6 miesięcy. Wtedy można zabieg powtórzyć. 

 • Lipoliza iniekcyjna skuteczna metodą usuwania podwójnego podbródka

  Oprócz zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej gabinety lekarskie Uni-Med w Szczecinie oferują także inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym lipolizę iniekcyjną, czyli usuwanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej za pomocą wstrzyknięcia odpowiedniego preparatu powodującego rozpad komórek tłuszczowych. Można w ten sposób usunąć np. podwójny podbródek.

  Zabieg ten polega na miejscowym wstrzyknięciu za pomocą igły odpowiednio dobranej ilości przygotowanego preparatu do tkanki tłuszczowej pacjenta i trwa zależności od wielkości wybranej części ciała od 5 do 30 minut. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu zabieg należy wykonywać seriami, dobranymi indywidualnie przez lekarza specjalistę, powtarzanymi zwykle w odstępach 2-3 tygodni.