Dr n. med. Marta Gałęska

Specjalista protetyki stomatologicznej

W 2004 ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 2010 obroniła rozprawę doktorską uzyskując stopień doktora nauk medycznych. W 2014 roku uzyskała specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej. Autorka i współautorka licznych  publikacji  naukowych w czasopismach medycznych oraz prezentacji ustnych i posterów na konferencjach naukowych.

Ze względu na zainteresowania zagadnieniem całościowej poprawy estetyki twarzy, i ponieważ zmiany w zakresie jedynie uzębienia nie wystarczają dla spełnienia oczekiwań pacjentów, chcąc postępować kompleksowo prowadzi także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Bowiem jedynie działania holistyczne umożliwiają osiągnięcie pełnego sukcesu w poprawie estetyki Państwa twarzy.

Usługi dentystyczne:

Wykonywane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

 • Stomatologia Szczecin szereg zabiegów dentystycznych

  Wykonujemy szereg profesjonalnych zabiegów stomatologicznych dla naszych pacjentów. Od okresowych przeglądów, poprzez specjalistyczne leczenie np. kanałowe, aż po wstawianie implantów. Zapewniamy też stałą opiekę już po wykonaniu zabiegu. Przyjmujący u nas dentyści posiadają wysokie kwalifikacje do wykonywania zawodu.

  Wszystkie zabiegi okazują się być prawie, że bezbolesne, bezpieczne i sterylne. Możemy zagwarantować, że efekt będzie dla Państwa zadowalający. Leczymy wiele, różnych chorób zębów. Oprócz leczenia oferujemy wstawianie protez, mostów i implantów zębowych. Wszystko dla zapewnienia jak najlepszego efektu zdrowych i mocnych zębów.

 • Medycyna estetyczna profesjonalna korekta urody

  Dr n. me. Marta Gałęska i gabinet Uni-Med w Szczecinie prowadzi dla swoich pacjentów, wiele zabiegów medycyny estetycznej, które wyraźnie poprawiają wygląd zewnętrzny. Wszystkie są bezinwazyjne, bezpieczne i sterylne. Tylko zabiegi wykonane przez profesjonalistę w odpowiednich warunkach gwarantują sukces.

  Jeżeli nie jesteście Państwo do końca zadowoleni z niedociągnięć jakie dostrzegacie w swoim wyglądzie, to polecamy się do poprawianie urody w gabinecie Uni-Med. w Szczecinie. Wykwalifikowana lekarz medycyny estetycznej z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie na dręczący Państwa problem.

 • Urologia pomagamy w przypadku wielu chorób

  Gabinet urologiczny Uni-Med Szczecin i przyjmujący w nim lekarz med. Marcin Gałęski zaprasza wszystkich pacjentów, uskarżających się na problemy z układem moczowo-płciowym. Udzieli on konsultacji dotyczących wielu schorzeń z tym układem związanych oraz zaproponuje odpowiednie leczenie i profilaktykę.

  Podejmujemy się leczenia takich chorób jak te związane z nerkami i moczowodami, pęcherzem, gruczołem krokowym, jądrami i moszną, itp. Oferujemy pomoc przy tak często występujący schorzeniu jak stulejka. Specjalistyczne porady jej dotyczące oraz wykonywanie zabiegów, pozwalające pozbyć się problemu.