Lampa do wybielania zębów

Wybielanie zebów już podczas jednej wizyty

Urządzenie  służy do jednowizytowego wybielania zębów. Zabieg odbywa się w gabinecie stomatologicznym, jego czas jest zredukowany do minimum i trwa około godziny. Profesjonalna opieka lekarska pozwala na zastosowanie środka wybielającego o wyższym stężeniu niż w przypadku preparatów przeznaczonych do użytku domowego. Zaletą wybielania lampą jest niezwykle szybki efekt i całkowite bezpieczeństwo dla pacjenta.

Piękny uśmiech szybko i skutecznie

Wybielanie zębów lampą to prosty zabieg stomatologiczny, który trwa w naszym gabinecie około godziny. Polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu wybielającego, a następnie na naświetleniu go specjalną lampą do wybielania . Efektem  zabiegu jest rozjaśnienie uśmiechu  o 4 do nawet  8 odcieni. Po około dwóch tygodniach od zakończenia procedury wybielania barwa zębów ulega stabilizacji i utrzymuje się w zależności od stosowania się do zaleceń lekarza oraz nawyków higienicznych i żywieniowych pacjentów od pół roku do 2 lat. Po tym okresie w celu utrzymania pięknego białego uśmiechu zabieg należy powtórzyć.

Zalecenia do wybielania zębów:

  • rozjaśnienie zębów ze względów estetycznych,
  • usuwanie przebarwień obecnych na zębach od momentu wyrznięcia, a także pojawiających się z wiekiem (W różnym stopniu osiąga się sukces w przypadku przebarwień spowodowanych stosowaniem antybiotyków z grupy tetracyklin i brązowych przebarwień wywołanych fluorozą)